Přinášíme vám doslovnou transkripci jedinečného rozhovoru mezi výčepákem z našeho štamlokálu U Kadleců v Hrdějovicích u Českých Budějovic a moderátorem Zimou z 12. června roku 1996. Tento unikát je dochován naštěstí i ve zvukové podobě ve formátu mp3 (magnetofonový pásek, třetí krabička).
Výčepák: "Eště jedno?"
Zima: "Jo."
Rozhovor ze štamlokálu
Kategorie: Rozhovory
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat