Rozhovor ze štamlokálu

Přinášíme vám doslovnou transkripci jedinečného rozhovoru mezi výčepákem z našeho štamlokálu U Kadleců v Hrdějovicích u Českých Budějovic a moderátorem Zimou z 12. června roku 1996. Tento unikát je dochován naštěstí i ve zvukové podobě ve formátu mp3 (magnetofonový pásek, třetí krabička).

Výčepák: "Eště jedno?"
Zima: "Jo."

Žádné komentáře:

 
TOPlist